Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Савченко написала листа Путіну: просить помилувати українських політв'язнів "для миру між Україною та Росією"

Савченко написала листа Путіну: просить помилувати українських політв'язнів "для миру між Україною та Росією"

, ?,

Нардеп Надія Савченко, яка перебуває у СІЗО, написала листа президенту Росії Володимиру Путіну

У листі вона попросила помилувати українських політв`язнів, йдеться на сторінці Савченко у Facebook.

"Виняткова ситуація, яка склалася навколо долі моїх співвітчизників, які зараз перебувають в місцях позбавлення волі Російської Федерації, не може не змусити мене звернутися особисто до Вас, за допомогою відкритого листа, з щирим проханням звільнити громадян України будь-яким правовим способом", - йдеться у листі Савченко.

У листі сказано, що Савченко не здійснювала злочинів проти Російської Федерації. Савченко називає можливе звільнення українських політв'язнів "жестом доброї волі Глави Російської Федерації".

"Я прошу Вас прийняти рішення про помилування і зробити цей крок, щоб мир на Українській землі, мир між українськими і російськими народами і мир в міжнародних відносинах Росії і України і інших країнах цивілізованого демократичного суспільства став можливий, що для Російської Федерації є важливим, виходячи з Ваших заяв", - пише Савченко.

Наприкінці листа Савченко пише, що "впевнена у тому, що український та російський народи житимуть у мирі".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту