Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Samsung зможе постачати процесори для компанії ZTE

Samsung зможе постачати процесори для компанії ZTE

Samsung Electronics почала переговори із декількома китайськими виробниками, щодо постачання їм мобільних процесорів компанії.

Про це в одному з інтерв’ю розповів керівник підрозділу з розробки логічних чипів System LSI Інюп Кан, який раніше займав одну з керівних посад в Qualcomm, предає Daily Comm.

Більшу частину прибутку Samsung отримує від продажів чіпів пам'яті. Крім того, південнокорейський гігант в спробі урізноманітнити напівпровідниковий бізнес веде активну розробку мобільних процесорів, датчиків зображень і автомобільних чіпів.

Варто зазначити, що флагманські однокристальні системи Exonys застосовуються переважно в смартфонах Samsung Galaxy, і лише Meizu наразі єдиний клієнт, який використовує ці рішення.

Серед інших виробників смартфонів, з яким Samsung веде переговори про постачання процесорів, значиться ZTE. Інюп Кан заявив, що Samsung продовжить вести переговори з ZTE незалежно від результату торгових переговорів між США і Китаєм.

Нагадаємо, нещодавно китайська компанія змушена була припинити свою основну діяльність, оскільки американським партнерам заборонили працювати з ZTE. Більшою мірою вендор постраждав від неможливості закуповувати процесори Qualcomm, що змусило компанію шукати нових постачальників. А Samsung може стати одним з них. Також після скандалу, що розгорівся президент США Дональд Трамп закликав китайську корпорацію повернутися на ринки смартфонів, попри заборону уряду.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту