Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

СЦКК: за 2 дні бойовики двічі обстріляли транспорт працівників Донецької фільтрувальної станції

СЦКК: за 2 дні бойовики двічі обстріляли транспорт працівників Донецької фільтрувальної станції

За два дні підтримувані Росією бойовики двічі обстріляли транспорт працівників Донецької фільтрувальної станції, повідомив штаб української воєнної операції на Донбасі з посиланням на українську сторону в Спільному центрі з контролю та координації режиму припинення вогню. «У Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін поінформували представників СММ ОБСЄ про чергові обстріли бойовиками військових формувань Росії автотехніки працівників ДФС, поблизу населеного пункту Авдіївка.

За два дні підтримувані Росією бойовики двічі обстріляли транспорт працівників Донецької фільтрувальної станції, повідомив штаб української воєнної операції на Донбасі з посиланням на українську сторону в Спільному центрі з контролю та координації режиму припинення вогню.

«У Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін поінформували представників СММ ОБСЄ про чергові обстріли бойовиками військових формувань Росії автотехніки працівників ДФС, поблизу населеного пункту Авдіївка. Це вже другий випадок за останні дві доби. На щастя, ніхто із співробітників ДФС не постраждав», – повідомили в СЦКК.

За словами представників центру, вони поінформували спеціальну моніторингову місію ОБСЄ, що застосування стрілецької зброї з боку Збройних сил України на цій ділянці дороги є «абсолютно неможливим».

Водночас бойовики угруповання «ДНР» звинувачують в обстрілі транспорту українську армію.

Перший обстріл автомобіля, який перевозив змінний персонал на Донецьку фільтрувальну станцію, стався зранку 11 березня.

З липня 2014 року Донецька фільтрувальна станція неодноразово опинялася під вогнем, у зв’язку з чим її робота призупинялася.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту