Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

США вважають, що Україна робить більше для реалізації мінських домовленостей, ніж РФ

США вважають, що Україна робить більше для реалізації мінських домовленостей, ніж РФ

Заступник держсекретаря США Кірстен Медіссон заявила, що Україна докладає максимум зусиль для врегулювання конфлікту на Донбасі, в той час як зусиль російської сторони в цьому питанні недостатньо.

Про це повідомляє "Інтрефакс-Україна".

"Ми сподіваємося, що цей конфлікт, який забирає так багато людських життів і приносить так багато страждань, закінчиться", – сказала Медіссон.

Вона також висловила свою думку про мінські домовленості. 

"Я знаю, що Росія не робить так багато кроків (як Україна - ред) для того, щоб втілити мінські угоди в життя", – додала Медіссон.

Нагадаємо, Сполучені Штати привітали Україну з продовженням дії закону про особливий статус Донбасу. За словами офіційного Вашингтона, такий крок продемонструє, що Київ і надалі сприятиме мирному вирішенню конфлікту та імплементації мінських домовленостей.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту