Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

США визначилися зі своїм фаворитом на посаду очільника "Інтерполу"

США визначилися зі своїм фаворитом на посаду очільника "Інтерполу"

Державний секретар Сполучених Штатів Америки зауважив, що Вашингтон підтримує південнокорейця Джон Яна як кандидата на посаду президента Інтерполу.

Таку заяву очільник американського зовнішньополітичного відомства зробив під час брифінгу.

"Ми закликаємо всі країни й організації, що входять до складу Інтерполу та дотримуються принципу верховенства права, обрати надійного лідера, що відображає один із найважливіших правоохоронних органів світу. Ми віримо, що пан Кім буде саме таким", – зазначив дипломат.

Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо про зникнення директора Інтерполу Мен Хунвея. На той час він тиждень не виходив на зв'язок після від'їзду до Китаю 29 вересня. Згодом з'явилась інформація, що, Хунвей перебуває під вартою в Пекіні, а за деякий час китайська влада сповістила, що відбувається слідство у справі про корупцію щодо президента Інтерполу. 7 жовтня Мен Хунвей несподівано подав заяву про відставку з посади голови організації. Відтак, серед головних кандидатів на посаду очільника Міжнародної організації кримінальної поліції опинився росіянин Олександр Прокопчук, який наразі є віце-президентом організації. Він водночас – і старший рідний брат представника України в ОБСЄ у Відні – Ігоря Прокопчука. До слова, Олександр Прокопчук є кадровим співробітником російської розвідки, а в другій половині 1990-х років займався шпигунством проти США.  Другим фаворитом на посаду голови Інтерполу є громадянин Південної Кореї Кім Чен Янг, який зараз виконує обов'язки президента Інтерполу. Вибори Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерполу мають відбутися 21 листопада у Дубаї (ОАЕ). 

Що таке Інтерпол? Це міжнародна організація, яка допомагає знайти національним правоохоронним органам країн-учасниць у сфері боротьби з загальнокримінальною злочинністю людей, яких оголосили в розшук за підозрою. За статутом, бюро не має права втручатися або проводити політичну, військову, релігійну діяльність.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту