Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

США вимагають, щоб Росія повернула Крим Україні, – Фейгін

Відомий російський адвокат Марк Фейгін переконує, що позиція Сполучених Штатів щодо Криму змінилася, якщо порівнювати з часамми президентства Барака Обами.

Таку думку він висловив у коментарі ресурсу "Обозреватель".

"Показово, що тепер Крим також виділяється поряд із загальною проблематикою української кризи. Я думаю, що цей процес йде", – зауважив правозахисник, коментуючи заяву сенатора Джона Маккейна про те, що Росія повинна "заплатити справжню ціну за напад на демократію, порушення прав людини, окупацію Криму та дестабілізацію України".

Читайте також: Росія не збирається повертати Україні Крим, – командувач Збройних сил США

На його думку, Маккейн відображає настрої, які зараз панують в Капітолії, і відтепер Вашингтон не має наміру виносити за дужки тему Криму, як це було за президентства Обами.

Читайте на УкропNews: 4 людини загинули внаслідок урагану в Італії

"Тоді США більше хвилювали активні бойові дії, але в Криму немає бойових дій, тому можна було вирішувати питання за пріоритетностю: спочатку доб'ємося миру на Донбасі шляхом санкційних дій, а вже потім займемося Кримом", – підкреслює адвокат.

Крім того, Фейгін пригадав зустріч з Маккейном і іншими сенаторами, яка відбулася на початку квітня.

"Вони говорили: "Більше немає такого, щоб президент і його адміністрація визначали стратегію щодо Росії. Їх більше ніхто не питає. Є напад – поверніть Крим, припиніть війну на Донбасі, припиніть ці божевільні хакерські атаки", – додає він.

За його словами, тепер Крим буде одним із пріоритетів з боку США, оскільки він є занадто явним.

Читайте також: Крим – свого роду фетиш, – відомий культуролог з РФ розповів, чому росіяни так марили Кримом

Читайте також на УкропNews: Навальний оцінив свої шанси бути вбитим

"Якщо на Донбасі ще можна зображувати, що росіян там немає та вони тут взагалі ні до чого, можна якось покрутитися. А як бути з Кримом?" – підсумовує адвокат.

Коментарі

  • Вальдемарас Шалапутас
    Вальдемарас Шалапутас
    хто такий Фейгін?

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту