Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

США: на Гаваях поширили помилкове попередження про ракетну атаку

США: на Гаваях поширили помилкове попередження про ракетну атаку

На Гаваях, острівному штаті США в Тихому океані, поширили помилкове повідомлення про ракетну атаку, яке викликало паніку в мешканців штату. Як заявило Тихоокеанське командування військ США, ніякої загрози Гаваям балістичними ракетами не було виявлено, а розіслане попередження про це було поширене помилково.

На Гаваях, острівному штаті США в Тихому океані, поширили помилкове повідомлення про ракетну атаку, яке викликало паніку в мешканців штату.

Як заявило Тихоокеанське командування військ США, ніякої загрози Гаваям балістичними ракетами не було виявлено, а розіслане попередження про це було поширене помилково.

Депутат Палати представників від Гаваїв Талсі Ґаббард, як поінформувала її речниця, теж заявила, що звернулася до установи, яка розіслала попередження повідомленнями на мобільні телефони мешканців штату, і там теж підтвердили, що це була помилка.

Інцидент стався в час підвищеної напруженості через ядерні і ракетні амбіції Північної Кореї. За оцінками аналітиків, північнокорейські балістичні ракети вже здатні досягати Гаваїв.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту