Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

США: Верховний суд Вашингтону скасував смертну кару на території штату

США: Верховний суд Вашингтону скасував смертну кару на території штату

На території штату Вашингтон скасовано смертну кару. Таке рішення ухвалив Верховний суд штату 11 жовтня.

На території штату Вашингтон скасовано смертну кару. Таке рішення ухвалив Верховний суд штату 11 жовтня. Досі на найвищу міру покарання у Вашингтоні був накладений мораторій.

Згідно з рішенням суду, вже винесені смертні вироки повинні замінити на довічне ув’язнення, повідомляє газета The Washington Post. У в’язницях штату утримують вісьмох осіб, яких раніше засудили до смертної кари. Їхня доля залишається невизначеною.

Смертна кара є покаранням у 30 штатах США, а також передбачена у федеральному законодавстві. Згідно з Восьмою поправкою до Конституції США, її застосування обмежене вбивствами з обтяжуючими обставинами, скоєними осудними повнолітніми.

Вашингтон став 20 штатом, на території якого не діє найвища міра покарання. В останні роки кількість винесених смертних вироків значно знизилася.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту