Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

"Шукала кохання": у Києві оголена жінка кидалась на зустрічні автівки та спричинила затори

"Шукала кохання": у Києві оголена жінка кидалась на зустрічні автівки та спричинила затори

Вранці 21 вересня у Києві трапився незвичний інцидент. Оголена жінка вляглася посеред жвавої траси на вулиці Олени Теліги та спричинила затори. Потім вона почала кидатися на зустрічні автівки.

Відповідне відео зафіксував оператор ТСН Володимир Остапенко, який випадково опинився у зазначеному місці.

Зазначається, що жінка обрала місце неподалік Кирилівської церкви, біля якої розташована також Київська психіатрична лікарня імені Павлова.

Невідома почекала поки рух на трасі уповільнився та, запримітивши білу машину, накинулась на неї, намагаючись відкрити двері. Зробити їй це не вдалося. Проте жінка не втратила запалу та залізла на дах машини.

Водій автомобіля викликав поліцію та швидку.

Оголена жінка пояснила свої дії тим, що "шукала кохання".

Оголена жінка вляглася посеред траси у Києві, відео 18+:

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту