Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Шило на мило: замість Козловського у Львові виступить співак, який гастролює у Росії

Шило на мило: замість Козловського у Львові виступить співак, який гастролює у Росії

? , 18 ,

У Львові замість виступу Віталія Козловського, який мав відбутися 18 травня, на сцену вийде співак Рожден

Це помітив користувач Twitter ?pu?y?A.

"Замість скасованого концерту Віталія Козловського у Львові організують концерт Рождена Анусі, який часто гастролює в Росії", - йдеться у повідомленні. Замість скасованого концерту Віталія Козловського, у Львові організують концерт Рождена Анусі, який часто гастролює на росії. pic.twitter.com/8XDVH02Hn8 — ?pu?y?A-С (@PrytSLU) 17 мая 2018 г.

На сторінці у Facebook закладу, в якому відбуватиметься захід, опублікована афіша з Рожденом. 

"Друзі, не даремно ж кажуть: " Все що не робиться, робиться на краще". Головному концерту весни у Львові все таки бути! Тільки тепер , крім улюбленого усіма Ivan Navi ви також побачите на сцені Галереї лицарів - головного холостяка країни, і це співак - ROZHDEN", - йдеться у дописі про концерт. 

Концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського відмінили через його виступ у Москві на 9 травня. Співак заявив, що нічого поганого у концерті на території держави-агресора не бачить, і що він "вшанував ветеранів там, де його хотіли почути".

Однак співк Рожден також виступає у Росії і мова йде не про один концерт. 

На російському сайті ROLLD, який продає квитки, вказані 15 архівних концертів українського співака у різних містах Росії. 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту