Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Щоб уникнути зіткнення, водій розвернувся на 180 градусів і назад під час швидкісного руху: відео

Щоб уникнути зіткнення, водій розвернувся на 180 градусів і назад під час швидкісного руху: відео

Користувач YouTube під ніком iftach22 опублікував ролик, знятий на трасі I-95 в Південній Флориді за допомогою автомобільного відеореєстратора.

На кадрах видно, як водій однієї з машин спробував перебратись на сусідню смугу руху. Зрозумівши, що він наблизився до іншого автомобіля на небезпечну відстань, водій різко вивернув кермо в іншу сторону, щоб уникнути зіткнення.

Це призвело до того, що машину почало заносити. Але водієві вдалось ідеально вийти з цієї складної ситуації – він зробив поворот на 180 градусів і продовжив рух, уникнувши зіткнення з іншими автомобілями.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту