Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Що станеться, якщо повністю відмовитися від м’яса

Що станеться, якщо повністю відмовитися від м’яса

З кожним роком все більше людей відмовляються від вживання м'яса. І попри застереження лікарів, вони почуваються добре.

Портал 24apteka розповів про наслідки відмови від м’яса.

1. Зміна смакових рецепторів

Після відмови від м’яса ви зможете більш повно відчути різні смакові відтінки і насолоджуватися ароматами спецій.

Що станеться, якщо повністю відмовитися від м’яса Що станеться, якщо повністю відмовитися від м’яса

2. Покращення стану шкіри

Шкіра покращиться не через відмову від продуктів тваринного проходження, а через їх заміну на продукти рослинного походження. Рослинна їжа насичує організм вітамінами і антиоксидантами, які знімають запалення і захищають клітини від дії небезпечних вільних радикалів.

3. Зменшення ваги

Після відмови від цього продукту у людини може виникнути здуття, але це реакція організму на зміну способу харчування. Після відмови від м’яса стрілки на терезах ваги почнуть рухатися.

Зменшення ваги Зменшення ваги

4. Зниження ризику розвитку ракових захворювань

Існують дослідження, які стверджують, що відмова від м'ясних продуктів приблизно на 30% знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. Зокрема, у людей, які перейшли на рослинну їжу, набагато рідше діагностують рак яєчників, шлунка, кишківника, молочної залози. А справа в тих же антиоксидантах - вони запобігають злоякісному переродженню клітин.

5. Покращенyя якості сну

М'ясо – продукт, якому потрібно кілька годин для того, щоб повністю перетравитися. Це позначається на нічному сні, особливо якщо на вечерю ви з'їли гарячий, жирний стейк.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту