Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Що станеться, якщо не міняти зубну щітку кілька місяців

Що станеться, якщо не міняти зубну щітку кілька місяців

Якою б дорогою не була зубна щітка, її необхідно міняти кожні три місяці. Адже щітки стають "раєм" для розмноження сотень мільйонів бактерій, включаючи стафілококи.

Про це заявили вчені університету Манчестера, передає Мed2.

Щодо спадковості, то за словами вчених, вплив спадковості на розвиток стоматологічних захворювань становить не більше 10%, ще 30% факторів – екологія і загальний стан здоров'я людини. А 60% – неправильний догляд за порожниною рота та порушення правил гігієни.

Зубна щітка, яку довго не змінювали, стає причиною виникнення багатьох захворювань у порожнині рота. У такої щітки ще й сильно зношуються щетинки, через що не проникають у важкодоступні місця та травмують ясна, а в мікротравми потрапляють бактерії.

Через це починає накопичуватися наліт, який може спричинити розвиток карієсу та ще низки захворювань. Потрапляючи у кров, бактерії можуть викликати навіть захворювання серця. 

Стоматологи наголошують – незалежно від вигляду щітки, її варто міняти не рідше, ніж кожні три місяці.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту