Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Що спровокує крах Росії: думка екс-депутата Думи

Що спровокує крах Росії: думка екс-депутата Думи

Внутрішня, а не зовнішня політика Кремля найближчим часом призведе до краху Росії, оскільки Кремль веде грабіжницьку політику щодо своїх регіонах і проводить антинародну соціальну політику всередині країни.

Таку думку висловив колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов, передає "Главред".

За його словами, причиною неминучої загибелі РФ буде аж ніяк не втручання Москви у внутрішні справи інших країн.

"На жаль, я вважаю, чим далі, тим більше є ймовірність розпаду Росії. Безумовно, я не перебуваю у захваті від такої перспективи ні з точки зору російської людини, який переживає за свою країну, ні з точки зору сусідів, яким після реалізації такого сценарію мало буде непереливки", – підкреслив політик.

Водночас Пономарьов зауважив, що Кремль веде грабіжницьку політику щодо своїх регіонів, і це у підсумку спровокує крах Росії.

"Однак причиною цього будуть не військові операції ПВК "Вагнера" та подібних, а антинародна соціальна політика всередині країни, зубожіння простих людей і грабіжницька політика Москви, яка жиріє, відносно регіонів Росії", – резюмував він.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту