Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Що їсти, щоб довше жити

Що їсти, щоб довше жити

Жирні кислоти омега-6 зменшують ризик передчасної смерті, а також перешкоджають розвитку серцево-судинних захворювань.

До такого висновку дійшли дослідники з університету Східної Фінляндії, пише портал Eurekalert.

"Лінолева кислота – найпоширеніша з поліненасичених жирних кислот омега-6. Ми встановили, що чим вищий рівень лінолевої кислоти в крові, тим менше ризик передчасної смерті", – заявив один з з авторів роботи Юркі Віртанен.

Лінолева кислота надходить в організмі через спеціальну дієту. Головні джерела цієї речовини – рослинні олії, горіхи і насіння.

Експерти проводили дослідження з групою з 2480 людей, яким на момент початку роботи в 1984-1989 роках було від 42 до 60 років. У наступні роки 1143 з них померли. Їх розділили на п'ять груп по рівню вмісту лінолевої кислоти в крові.

Як виявили науковці, ризик передчасної смерті в групі з найвищим вмістом лінолевої кислоти був на 43% нижчим, ніж в тій, куди увійшли люди з найнижчим вмістом цієї речовини. Схожу закономірність зафіксували ??щодо смертей від серцево-судинних захворювань.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту