Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Ще одного забутого Леніна виявили на Одещині

У селищі Шабо Білгород-Дністровського району, що в Одеській області, активісти знайшли бюст Володимиру Леніну, який не встигли вчасно демонтувати.

Про це повідомляє спільнота "Вільні люди" на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що активісти одразу ж цей пам’ятник знесли.

"Здавалось би, з початку “ленінопаду”, що розпочався під час Революції Гідності, минуло багато часу, і монумент комуністичному ідолу в Україні не знайти. Але те, що окремі пам’ятники досі лишились, говорить про надзвичайний масштаб ідолопоклоніння Леніну за часів існування СРСР", – підкреслюють патріоти.

Крім того, патріоти нагадали, що в рамках декомунізації в Україні повалено близько півтори тисячі пам’ятників Леніну.

Нагадаємо, нещодавно в Києві виявили прихованим цілий пам’ятник Леніну.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту