Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Ще один доказ присутності Росії: на Донбасі зафіксували комплекс радіорозвідки "Торн"

Ще один доказ присутності Росії: на Донбасі зафіксували комплекс радіорозвідки "Торн"

Безпілотник місії ОБСЄ зафіксував на території тимчасово окупованого Донбасу новітній російський комплекс радіорозвідки "Торн".

10 лютого безпілотник виявив 2 БМП-1, одна з яких стояла у дворі житлового будинку. Також виявлено 1 комплекс радіорозвідки "Торн" на шасі вантажівки КАМАЗ, який стояв біля житлового будинку в Новогригор'ївці на Донеччині.

Збройні сили Росії на сьогодні проводять випробування комплексу "Торн". В Україну такі комплекси не постачалися.

Інформації у відкритих джерелах про ці комплекси дуже мало. Відомо тільки, що "Торн" здатний відчути противника на відстані до 2 тисяч кілометрів.

Торн Російський "Торн"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту