Сьогодні
Субота 23 Червня 2018

СБУ не виявила криміналу в справі, через яку "погрожувала" авторам розслідування

СБУ не виявила криміналу в справі, через яку "погрожувала" авторам розслідування

Служба безпеки України закінчила перевірку працівників свого Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

Розгляд справи ініціювали через журналістське розслідування програми "Схеми". Але в СБУ заявили, що так і не змогли встановити фактів незаконного збагачення. Про це йдеться у відповіді начальника Управління внутрішньої безпеки СБУ Олександра Саппи.

Перевірка була призначена 8 червня, після виходу в ефір програми "Схеми": розслідування про люксові автомобілі співробітників Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, вартість яких неспівмірна із заробітною платою державних службовців. Це набуло резонансу, проте, як бачимо, СБУ нічого протизаконного не виявила.

Читайте на УкропNews: Малайзия рассчитывает, что подозреваемых в крушении МН17 назовут до конца года

Читайте також: Як саме слід реформувати СБУ та хто з очільників країни гальмує "незручний" процес

Журналісти заздалегідь направляли до СБУ запит, однак за годину до виходу сюжету в ефір, коли сюжет уже був на каналі і автори вже не мали технічної можливості вносити будь-які зміни у зміст сюжету, редакція отримала лист від СБУ.

У ньому представники Служби безпеки застерегли журналістів від видачі матеріалу в ефір, навівши кілька статей законів, які, на їхню думку, будуть порушені в разі оприлюднення цього сюжету.

Читайте на УкропНьюс: Саміт Україна - СЄ: про що домовилися європейські лідери та Порошенко

Після виходу сюжету в СБУ заявили, що їхні юристи проаналізують порушення, які могли допустити журналісти програми "Схеми".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту