Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

СБУ: 100 осіб засуджені через незаконне голосування на Донбасі 2014 року

СБУ: 100 осіб засуджені через незаконне голосування на Донбасі 2014 року

Понад 100 осіб засуджені за організацію і проведення незаконних «референдумів» і «виборів» на Донбасі в 2014 році, повідомив 9 листопада в Києві голова Служби безпеки України Василь Грицак. За його словами, за фактом проведення незаконних голосувань СБУ порушила 391 кримінальне провадження проти 363 осіб, з яких до суду з обвинувальними актами направили 267 проваджень щодо 282 осіб.

Понад 100 осіб засуджені за організацію і проведення незаконних «референдумів» і «виборів» на Донбасі в 2014 році, повідомив 9 листопада в Києві голова Служби безпеки України Василь Грицак.

За його словами, за фактом проведення незаконних голосувань СБУ порушила 391 кримінальне провадження проти 363 осіб, з яких до суду з обвинувальними актами направили 267 проваджень щодо 282 осіб.

Грицак наголосив, що за участь в організації і проведенні незаконних «виборів», які 11 листопада в ОРДЛО організовує Росія, передбачена кримінальна відповідальність за статтями «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади», «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» і «створення терористичної групи чи терористичної організації».

«Керівників вам уже призначили» – Грицак закликав мешканців окупованого Донбасу бойкотувати «вибори»

7 вересня в угрупованні «ДНР» оголосили про намір обрати собі нового лідера 11 листопада. Це сталося після того, як попередній ватажок угруповання Олександр Захарченко 31 серпня загинув унаслідок вибуху в ресторані в центрі контрольованого бойовиками Донецька.

Рішення про проведення 11 листопада виборів «глави» і «депутатів» ухвалили і в угрупованні «ЛНР».

«Вибори» в угрупованнях «ЛНР» і «ДНР». Хто стане головним бойовиком? – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share «Вибори» в угрупованнях «ЛНР» і «ДНР». Хто стане головним бойовиком? – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:05:06 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 14,9MB 360p | 24,7MB 720p | 52,8MB 1080p | 117,5MB Це суперечить Мінським угодам, згідно з якими місцеві вибори на нині непідконтрольних Україні територіях можливі лише після політичного врегулювання конфлікту, у відповідності до українського законодавства і за стандартами ОБСЄ.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту