Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Ryanair знову готує масштабний страйк: скасовано 190 рейсів

Ryanair знову готує масштабний страйк: скасовано 190 рейсів

Лоукостер Ryanair оголосив про плани провести черговий страйк. Цього разу у компанії хочуть скасувати 190 рейсів у шести європейських країнах.

Про це повідомляє німецьке видання Zeit.

Ірландський бюджетний перевізник через страйк у п'ятницю скасовує 190 рейсів; що зачіпить близько 30 тисяч пасажирів, – йдеться у повідомленні.

Акція відбудеться в Бельгії, Німеччині, Голландії, Італії, Іспанії та Португалії. Примітно, що оголошуючи перший страйк ще два тижні тому, компанія не згадувала Німеччину.

Всього упродовж дня перевізник повинен був би обслужити 450 тисяч пасажирів. Страйкують на цей раз бортпровідники.

Нагадаємо, 3 вересня найбільший європейський лоукост-перевізник Ryanair розпочав польоти з України. Лоукостер літатиме з Києва та Львова у 16 міст Європи.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту