Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Розвідка США назвала Росію загрозою цьогорічним виборам до Конгресу

Розвідка США назвала Росію загрозою цьогорічним виборам до Конгресу

Росія використає проміжні вибори до Конгресу як засіб подальшого розколу Сполучених Штатів Про це заявив Директор національної розвідки США Ден Коутс, передає CNN. Коутс заявив, що "не слід сумніватися", що Росія розцінює американські вибори 2018 року як можливість для втручання.

Росія використає проміжні вибори до Конгресу як засіб подальшого розколу Сполучених Штатів Про це заявив Директор національної розвідки США Ден Коутс, передає CNN. Коутс заявив, що "не слід сумніватися", що Росія розцінює американські вибори 2018 року як можливість для втручання. У США очікують посилення російської пропаганди та кампаній у соціальних мережах, збільшення фейкових новин та інші способи російського втручання для подальшого політичного та соціального розколу у країні. "Не слід сумніватися у тому, що Росія вважає свої минулі зусилля успішними і бачить проміжні вибори у Конгрес у 2018 році як потенційну мету для операцій”, - заявив Коутс.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту