Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Розслідування встановило причину катастрофи вертольота власника "Лестера"

Розслідування встановило причину катастрофи вертольота власника "Лестера"

З'явилися нові деталі авіакатастрофи вертольота власника британського "Лестера" Вішая Шрівадданапрабхі.

Причиною катастрофи стало те, що вийшов з ладу хвостовий ротор. Про це йдеться у доповіді британського управління з розслідування авіаційних подій, пише BBC.

Розслідування встановило, що, використовуваний пілотом механізми управління, втратив зв'язок з хвостовим ротором. У результаті цього вертоліт здійснив неконтрольований розворот вправо, почав безконтрольно обертатися і впав на землю.

Вивчення причин і послідовності відмови механізму вертольота показало, що пріоритетною версією є відмова ротора.

Нагадаємо, що тайський мільярдер та власник англійського футбольного клубу "Лестер" Вішай Шрівадданапрабха загинув внаслідок падіння гелікоптера. Це сталося одразу після футбольного матчу поблизу стадіону "Кінг Пауер Стедіум", в місті Лестер, Англія.

Читайте також: Офіційно: мільярдер Вішаї Шрівадданапрабха загинув внаслідок падіння гелікоптера

Ввечері 28 жовтня на офіційному сайті "Лестера" з’явилася підтверджена інформація, що власник клубу загинув. Він був одним з п’яти осіб, які були на борту гелікоптера. Хто решта – поки не озвучували. За попередньою інформацією, з ним у гелікоптері могла перебувати його донька, два пілоти та ще один чоловік.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту