Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Росіянка, що практикувала окультизм, розчленувала чоловіка після секс-ігор

Росіянка, що практикувала окультизм, розчленувала чоловіка після секс-ігор

21-річна Анастасія Онегіна розчленувала свого 24-річного коханця Дмитра Сінкевича, після того, як пара зайнялась сексом. Подія сталася в російському Орлі.

Про це пише видання dailymail.co.uk.

Пара практикувала БДСМ та "окультизм" . В під час однієї з сексуальних ігор чоловік помер. Жінка розчленувала тіло.

При цьому дівчина звинувачення у вбивстві відкидає. Говорить - знайшла тіло чоловіка в квартирі. Злякалася, що її звинуватять у вбивстві, тому розчленувала його.

Винести труп не встигла, бо прийшла її сестра. Вона і викликала поліцію.

При цьому сусіди розповідають, що у квартирі щотижня збиралася компанія. Було дуже шумно. На сторінках пари в інтернеті знайшли окультні символи.

Чоловік також був підписаний на окультні групи в соцмережах, репостив собі на сторінку звідти зображення Сатани та інші малюнки на окультну тему.

Росіянка розчленувала свого чолвоіка

Пара практикувала БДСМ

Росіянка вбила чолвіока

Дівчина свою вину не визнає

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту