Сьогодні
Середа 20 Червня 2018

Росія планує розгорнути у Криму полк ВДВ

Росія планує розгорнути у Криму полк ВДВ

Цього року на території окупованого Криму буде розгорнуто десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде сформований 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії.

Про це заявив голова Комітету Держдуми Російської Федерації з оборони Володимир Шаманов, повідомляє "Новини Криму".

Читайте також на УкропNews: Росію хочуть відсторонити від Олімпіади-2018

Прийнято політичні рішення щодо зміцнення обороноздатності Криму. Це формування загальновійськового корпусу, який по суті багато в чому забезпечить повну стійкість сухопутної складової. Прийнято рішення, що у 2017 році буде розгорнуто десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде розгорнуто 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії з місцем постійної дислокації в Криму, – зазначив Шаманов.

За його словами, значний вклад у зміцнення обороноздатності півострова вносить оновлення матеріально-технічної бази Чорноморського флоту.

Читайте також на УкропНьюс: "Путін переслідував мету підірвати віру народу в американську демократію": головні тези з доповіді американських спецслужб

Читайте також: Міноборони готується до нових військових навчань біля Криму

Раніше повідомлялося, що перший батальйон 97-го полку 7-ї десантно-штурмової (гірської) дивізії ВДВ Росії буде розгорнуто в кримському місті Джанкой в 2017 році.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту