Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Росія не хоче "творити мир", а хоче зберегти свою колонію на Донбасі, – Клімкін

Після чергової зустріч спецпредставника США по Україні Курта Волкера та помічника президента Росії Владислава Суркова у Белграді, позиція Росії щодо Донбасу не змінились.

Нагадаємо, 13 листопада відбулась третя зустріч Курта Волкера та Владислава Суркова, які обговорювали ситуацію на Донбасі. США внесла свої пропозиції щодо миротворців ООН на окупованій частині України, однак з 29 пунктів Росія визнала "прийнятними" лише три.

Відтак, на думку міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Росія не бажає змінювати ситуацію на краще на Донбасі.

"За останні кілька днів 5-та чи 6-та розмова з Куртом. Вдячний за відданість нашій спільній справі. Ми бачимо, що Росія не хоче "творити мир", а хоче зберегти свою колонію на Донбасі, залишити все як є і навіть зробити гірше. Це не пройде. Працюємо далі", – зазначив дипломат.

За останні кілька днів 5-та чи 6-та розмова з Куртом. Вдячний за відданість нашій спільній справі. Ми бачимо, що Росія не хоче «творити мир», а хоче зберегти свою колонію на Донбасі, залишити все як є і навіть зробити гірше. Це не пройде. Працюємо далі.

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 14 листопада 2017 р. Варто додати, що американська та російська сторона можуть ще раз зустрітися ще до кінця року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту