Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Росія надто сильна, Україна не зможе повернути захоплену нею територію, - Волкер

Росія надто сильна, Україна не зможе повернути захоплену нею територію, - Волкер

, -

Україна не зможе повернути вже захоплену Росією територію, однак ціна подальшого наступу країни-агресора буде зростати

Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер в коментарі BBC.

Він зауважив, що надання Україні летальної зброї сприятиме досягненню миру, адже якщо бійці ЗСУ не будуть спроможні утримувати свої позиції, то це "стане запрошенням для нових наступів". 

"А поставки такої зброї дадуть Росії чітко зрозуміти: вам не отримати більшого, не заплативши за це високу ціну. Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія занадто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже виросла, і буде зростати ще більше", - наголосив Волкер.

Він пояснив, що у зв'язку з цим московська влада повинна буде поставити собі запитання "що ми від цього отримаємо?", адже на Донбасі помирають російські військові. 

Волкер висловив сподівання, що Кремль погодиться на введення миротворців на окуповані території, що має покласти край цій війні.  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту