Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Росія може зухвало напасти на Україну у кіберпросторі, – американська розвідка

Росія може зухвало напасти на Україну у кіберпросторі, – американська розвідка

Американські розвідувальні служби висловили занепокоєння через високу вірогідність здійснення Росією потужних кібератак на Україну у 2018-му.

Про це, як повідомляє "Голос Америки", Сенатський комітет з питань розвідки сповістив у письмовій доповіді директор національної розвідки США Ден Коутс.

"Ми очікуємо, що Росія проводитиме зухваліші та більш руйнівні кібеоперації протягом наступного року, і дуже ймовірно використає нові інструменти проти України", – мовиться у доповіді.

Зокрема у розвідці переконані, що Росія може вдарити по українській енергосистемі. Також РФ може викрадати та згодом поширювати конфіденційну інформацію, здійснювати DDOS атаки та заходи під прикриттям (false flag operations) у кіберпросторі.

Read the Statement for the Record WORLDWIDE THREAT ASSESSMENT of the US INTELLIGENCE COMMUNITY: https://t.co/b7c2kW0shB pic.twitter.com/F4rOAQTVKS

— Office of the DNI (@ODNIgov) 13 лютого 2018 р. Нагадаємо, на початку лютого 2018 року Нижня палата Конгресу США проголосувала законопроект про допомогу Україні з кібербезпекою.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту