Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Росія має припинити насильство щодо незалежної преси, - Держдеп США

Росія має припинити насильство щодо незалежної преси, - Держдеп США

У Держдепартаменті США закликали кремлівську владу припинити безкарність за порушення прав людини Про це йдеться в офіційній заяві речниці американського Державного департаменту Хезер Науерт.   Вона зазначила, що у США вшановують пам'ять журналіста "Нової газети" Наталії Естемірової та редактора журналу "Форбс" Пола Хлєбнікова та закликають припинити безкарність за порушення прав людини в Чечні та інших місцях Росії.

У Держдепартаменті США закликали кремлівську владу припинити безкарність за порушення прав людини

Про це йдеться в офіційній заяві речниці американського Державного департаменту Хезер Науерт. 

Вона зазначила, що у США вшановують пам'ять журналіста "Нової газети" Наталії Естемірової та редактора журналу "Форбс" Пола Хлєбнікова та закликають припинити безкарність за порушення прав людини в Чечні та інших місцях Росії.

"США досі занепокоєні нинішньою ситуацією, пов'язаною з насильством і залякуванням тих, хто висловлює інакодумство по всій Росії, в тому числі незалежних журналістів, членів політичної опозиції та громадянського суспільства", - наголосила Науерт.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту