Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

Росія через Клюєва знищує один з найбільших заводів на Донбасі, - ІС

Росія через Клюєва знищує один з найбільших заводів на Донбасі, - ІС

Росія, через посередництво наближених до екс-президента Януковича братів Клюєвих, намагається знищити машинобудівний завод "Вістек", що в місті Бахмут Донецької області Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Читайте на УкропНьюс: "Ты чума прыщавая!": депутат Киево-Святошинского района поднял руку на 16-летнего активиста, освещающего коррупционные схемы

За його словами, працівники заводу "Вістек" висловлюють побоювання, що за посередництвом братів Клюєвих російською стороною здійснюється штучне доведення до банкрутства та знищення підприємства на користь російського підприємства "Червоний якір", що випускає аналогічну продукцію, яка за якісними показниками значно поступається українському підприємству і програє конкуренцію на міжнародному ринку. 

Читайте на УкропНьюс: Правительство Великобритании обнародовало законопроект о выходе страны из ЕС

"У травні поточного року Сергій Клюєв змінив колишнього директора заводу нібито з метою виведення підприємства з кризи. Однак, з приходом нового керівництва економічні показники підприємства продовжили падіння", - написав Тимчук.

Підприємство "Вістек" є великим спеціалізованим виробником та експортером гірничо-шахтного устаткуваннядо країн Європи та СНД, а також одним з бюджетоутворюючих підприємств в місті Бахмут. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту