Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Росія: Сечін вдруге не прийшов до суду в справі Улюкаєва

Голова компанії «Роснєфть» Ігор Сечін 15 листопада знову не з’явився до суду на допит у справі колишнього міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва. Як повідомила суддя Лариса Семенова, Сечін був повторно викликаний по електронній пошті, факсом і звичайним поштовим відправленням.

Голова компанії «Роснєфть» Ігор Сечін 15 листопада знову не з’явився до суду на допит у справі колишнього міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва.

Як повідомила суддя Лариса Семенова, Сечін був повторно викликаний по електронній пошті, факсом і звичайним поштовим відправленням. Електронне повідомлення отримане, але невідомо ким, рекомендований лист очікує на адресата в пункті вручення, сказала суддя.

13 листопада Сечін уперше не прийшов на засідання суду у справі Улюкаєва. Суддя заявила, що повістку про виклик до суду відмовилися приймати за місцем роботи Сечіна.

Олексій Улюкаєв був затриманий у листопаді 2016 року біля офісу компанії «Роснєфть». За версією слідства, чиновник вимагав у Сечіна хабар у два мільйони доларів за позитивну оцінку угоди з купівлі компанії «Башнєфть».

Сам колишній міністр відкидає звинувачення і стверджує, що його затримання і кримінальне переслідування – це провокація з боку керівника компанії «Роснєфть» і ФСБ. Улюкаєв перебуває під домашнім арештом.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту