Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Російський шпигун у Австрії: Відень і Москва викликали "на килими" послів

Російський шпигун у Австрії: Відень і Москва викликали "на килими" послів

` ?

МЗС Росії та МЗС Австрії викликали послів у зв`язку із викриттям російського шпигуна у Відні

Про це пише Радіо Свобода.

Раніше повідомлялось, що 8 листопада у Австрії затримали 70-річного полковника, який з 1990-х років шпигував для Москви. Шпигун передавав інформацію про австрійську ВВС, артилерійські системи, докладні характеристики багатьох високопоставлених офіцерів армії, а також передавав повідомлення про ситуацію з мігрантами.

Міністверство закордонних справ Австрій у п`ятницю, 9 листопада, викликало дипломата з російського посольства. Зустрічний жест зробило і МЗС Росії: викликало посла Австрії в Москві.

Як зазначалось раніше, цей шпигунський випадок може сильно ускладнити відносини Австрії з Росією. Полковнику-шпигуну загрожує максимальне покарання два роки позбавлення волі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту