Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Російський бізнесмен хоче збудувати в окупованому Криму "місто майбутнього"

Російський бізнесмен Сергій Полонський сповістив про намір побудувати в анексованому Кремлем Криму "місто третього тисячоліття", куди потрапити можна буде без віз.

Як повідомляє "Радіо свобода", бізнесмен заявив, що розглядає анексуваний Росією Крим як місце для будівництва "міста третього тисячоліття".

За його словами, туди можна буде в'їхати без віз.

Як підкреслив підприємець, місто майбутнього буде належати не окремій країні, а "всьому людству".

Крім того, ресурс додає, що минулого тижня у Мосміськсуді Полонський оголосив про намір брати участь у виборах президента Росії в 2018 році, щоправда жодна з політичних партій поки його не підтримала.

Раніше ж російське правосуддя визнало бізнесмена винним у шахрайстві під час будівництва житла, однак згодом через закінченням терміну давності цієї кримінальної справи комерсанта звільнили від покарання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у виборах президента буде брати участь і чинний господар Кремля Володимир Путін. За інформацією російських ЗМІ, є кілька варіантів, як це відбуватиметься.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту