Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Російські бойовики блокують відновлення мобільного зв’язку на Донбасі

Російські бойовики блокують відновлення мобільного зв’язку на Донбасі

Окупаційна адміністрація Росії на Донбасі перешкоджає відновленню мобільного зв’язку у Луганській та Донецькій області Про це повідомляє Міністерство з питань окупованих територій у Twitter. Оператор мобільного зв’язку Vodafone подав заявки на виконання відновлювальних робіт на пошкоджених ділянках до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Окупаційна адміністрація Росії на Донбасі перешкоджає відновленню мобільного зв’язку у Луганській та Донецькій області Про це повідомляє Міністерство з питань окупованих територій у Twitter. Оператор мобільного зв’язку Vodafone подав заявки на виконання відновлювальних робіт на пошкоджених ділянках до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін. Однак погодження від окупаційної адміністрації Росії на Донбасі компанія не отримала. За координацією МТОТ, для безперебійного надання послуг моб.зв'язку на терит. Дон. і Луг. обл і створення резервних каналів зв’язку,Vodafone подав заявки на безпечне виконання відновлювальних робіт на пошкоджених ділянках до СЦКК. Станом на 13.02 погодження від ОРДЛО не отримано. — МТОТ (@mtot_gov_ua) 13 лютого 2018 р. Речниця представника України у Тристоронній контактній групі на Донбасі Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що загалом необхідно полагодити 17 об'єктів, проте поки що жоден з приладів не полагоджено через відсутність режиму тиші.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту