Сьогодні
П'ятниця 14 Грудня 2018

Rolls-Royce розробляє роботів-тарганів для ремонту літаків

Rolls-Royce розробляє роботів-тарганів для ремонту літаків

Rolls-Royce -,

Концерн Rolls-Royce розробляє роботів-тарганів, які будуть оперативно діагностувати авіадвигуни і проводити косметичний ремонт в разі виявлення невеликих несправностей

Про це пише CNBC.

Компанія займається розробкою разом з вченими з Гарвардського університету і Університету Ноттінгема. Роботаргани зможуть перевірити працездатність двигуна в 60 разів швидше за людину - зазвичай цей процес займає п'ять годин, а штучний інтелект може впоратися із завданням за п'ять хвилин.

Себастьян де Ріваз, науковий співробітник Гарвардського університету, сказав, що натхнення для дизайну походить від таргана і що роботи були в розробці протягом восьми років.

Він додав, що наступним кроком є встановлення камер і датчиків і зменшення їх до 15-міліметрового розміру. Щойно роботи виконають своє завдання, вони зможуть бути запрограмовані на те, щоб залишити двигун або просто "виметуться" самим двигуном. Збільшені прототипи пристроїв компанія показала на авіасалоні "Фарнборо" у Великобританії. 

Також інженери ведуть розробку мініатюрних роботів-змій, які зможуть проникнути всередину двигуна і видалити сміття з камери згоряння. Дату випуску пристроїв в компанії не розкривають.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 13 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту