Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Робот Софія здивувала Гройсмана (відео)

Робот Софія здивувала Гройсмана (відео)

Робот Софія вперше відвідала Україну. Зокрема з нею зустрівся прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Робот Софія вперше відвідала Україну. Зокрема з нею зустрівся прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На питання голови уряду, що їй відомо про Україну, Софія розповіла, що на території України сконцентрована чверть світових запасів чорнозему, а також згадала про найбільший у світі вантажний літак «Мрія».

«Це вже чимало», – визнав Гройсман.

Однак Софія на цьому не зупинилася і додала відомості про першу у світі конституцію, написану в Україні 1710 року, та авторство відомого музичного твору «Щедрик», яке належить композитору Миколі Леонтовичу.?

Зустріч Гройсмана із роботом Софією Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Зустріч Гройсмана із роботом Софією Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:00:31 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 1,6MB 360p | 2,5MB 720p | 5,1MB 1080p | 11,7MB За підсумками зустрічі Гройсман висловив думку, що технічний процес повинен бути обмежений «чіткими правилами».

«Головна умова, щоб під час розвитку технологій використовувалось 100% людського потенціалу, а роботи були допоміжними», – заявив він.

Присутній на прес-конференції за участі гіноїда голова інвестиційного холдингу «МТН» Марк Гінзбург назвав робота «демонстрацією майбутнього».

«Софія демонструє наш майбутній світ, світ без кордонів, який не розділяють ані релігії, ані раси, ані політичні погляди. Софія – громадянка Саудівської Аравії, однак її створювали американець, китаєць і єврей. Фактично сьогодні ми говоримо про те, що основне її покликання – демонструвати всім нам, що буде завтра, можливо, післязавтра», – заявив він.

Людиноподібного робота у вигляді жінки (гіноїд) на ім’я Софія розробила гонконгська компанія Hanson Robotics. Планується, що робот 13 жовтня виступить у Палаці Спорту в рамках форуму Olerom.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту