Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Релігія не забороняє вакцинуватися, - Супрун

Релігія не забороняє вакцинуватися, - Супрун

,

На всеукраїнській Раді церков представники релігійних громад заявили, що релігія не забороняє вакцинуватися

Про це заявила очільниця МОЗ Уляна Супрун після засідання уряду, передає Еспресо.TV

"Коли ми зустрічалися із Радою церков, то вони нас запевнили, що жодна з релігій, яка представлена на Раді (Всеукраїнська Рада церков, - Ред.), її священики чи релігійні лідери не закликають людей не вакцинуватися. Вони погоджуються, що вакцинація - важлива річ", - зазначила пані Супрун.

Вона додала, що наразі збираються юридичні документи, аби зібрати комісію, на якій розглянуть питання про необхідність оголошення епідеміологічного стану через захворюваність на кір.

Очільниця МОЗ також прокоментувала інформацію про те, що у Луцьку від занять відсторонили понад тисячу дітей без щеплення від кору:

"Діти, які не вакциновані не допускаються до шкіл, бо закон вимагає, щоб усі діти, які ходять до школи були вакциновані".

Нагадаємо, що загалом з початку року на кір захворіло 8498 українців. З них дітей - 4961.

Довідка: кір - заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. 

Якщо ви контактували із хворим на кір, зверніться до свого лікаря — терапевта чи сімейного лікаря, щоб з’ясувати, чи маєте ви достатній захист від кору і чи треба вам зробити щеплення якнайшвидше.

Станом на 17 січня 2019 р. в Україні наявні 933 352 дози вакцин проти кору, паротиту і краснухи виробництва Бельгії та США.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту