Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Речниця СБУ заявила, що «не володіє» інформацією про візит голови ЦРУ Помпео на Донбас

Речниця СБУ заявила, що «не володіє» інформацією про візит голови ЦРУ Помпео на Донбас

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська заявила Радіо Свобода, що «не володіє» інформацією про візит голови Центрального розвідувального управління США Майка Помпео на Донбас. «Я не володію такою інформацією.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська заявила Радіо Свобода, що «не володіє» інформацією про візит голови Центрального розвідувального управління США Майка Помпео на Донбас.

«Я не володію такою інформацією. Єдине, що знаю, – 8 березня голова СБУ Василь Грицак був у Києві», – сказала Гітлянська.

13 березня «Дзеркало тижня» з посиланням на свої джерела написало, що 8 березня Помпео відвідав Україну за запрошенням Грицака. За інформацією видання, голова ЦРУ побував у прикордонних з окупованими територіями районах Донбасу, зокрема, у Краматорську, який відвідав разом з Грицаком.

13 березня президент США Дональд Трамп повідомив, що Тіллерсон звільнений із посади державного секретаря США. Президент зазначив, що американське зовнішньополітичне відомство очолить Майк Помпео, а головою ЦРУ стане його заступниця Джина Геспел.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту