Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

П’ять підозрюваних у нападі на інкасаторів в Одесі затримані – поліція

П’ять підозрюваних у нападі на інкасаторів в Одесі затримані – поліція

П’ять підозрюваних у нападі на інкасаторів в Одесі затримані, повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін у Facebook. «На теперішній час завдяки оперативній поінформованості оперативників Одещини вже по гарячих слідах затримані п’ять підозрюваних, причетних до організації та саме нападу на потерпілих», – розповів Аброськін.

П’ять підозрюваних у нападі на інкасаторів в Одесі затримані, повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін у Facebook.

«На теперішній час завдяки оперативній поінформованості оперативників Одещини вже по гарячих слідах затримані п’ять підозрюваних, причетних до організації та саме нападу на потерпілих», – розповів Аброськін.

Він зазначив, що інцидент трапився о п’ятій ранку в Одесі. За його словами, невідомі з використанням невстановленої зброї скоїли напад на групу, яка інкасувала платіжний термінал для поповнення мобільних рахунків. Потерпілі отримали поранення, після чого нападники відібрали в них сумку з грошима та зникли.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту