Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

П'яні пасажири розгромили потяг у Франції: поліція арештувала 29 осіб

П'яні пасажири розгромили потяг у Франції: поліція арештувала 29 осіб

У суботу, 13 січня, у Франції 40 осіб розгромили пасажирський потяг, який прямував із Парижа в Евіан. Внаслідок інциденту поліція заарештувала 29 осіб на залізничному вокзалі Пар-Дьє у Ліоні.

Про це повідомляє RFI.

Представник французької залізничної компанії розповів, що контролер зіткнувся з численною групою хуліганів і вимагав втручання поліції для встановлення контролю над ситуацією.

Так, участь в операції взяли близько сотні представників правоохоронців, включно із нацполіцією, залізничною поліцією, муніципальною поліцією і солдатами з операції Sentinelle ("Вартовий"). Правоохоронці висаджували з потяга хуліганів, які, за їхніми словами, "їхали на захід в Альпах".

Два вагони потяга виявилися заповнені молодими людьми, багато з них були у стані сп'яніння та здійснювали хуліганські дії, внаслідок чого був нанесений матеріальний збиток. При цьому не було здійснено насильницьких дій, – сказав представник префектури поліції.

Він зазначив, що особливий збиток був нанесений вагону-ресторану. Хулігани також розкидали їжу і розливали напої в інших вагонах.

Загалом у потягу перебувало 200 пасажирів. Двом із них, які пережили психологічний шок, було надано допомогу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту