Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Путін створює юридичний прецедент для військового втручання в Україну, – експерт

Путін створює юридичний прецедент для військового втручання в Україну, – експерт

Заява Володимира Путіна про готовність "захищати" українських вірян – пропагандистський крок, щоб підтвердити тезу, що Росія начебто не кидає своїх співвітчизників. І має намір захищати їх юридично і шляхом військового втручання.

Про це 24 каналу розповів співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

За словами експерта, створюється юридичний прецедент для наявності на території України громадян з російськими паспортами. Зокрема, у грудні 2018 року Держдума дала Володимиру Путіну право визначати категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які можуть подати заяву на отримання російського громадянства в спрощеному порядку. До таких найперше належать громадяни України. І російські паспорти матимуть громадяни ОРДЛО, які де-факто проживають на території України, хоч і окупованій.

Отримання Православною Церквою України Томосу і вкидання інформації щодо можливих зіткнень на релігійному ґрунті дасть Росії можливість пояснити світу причину втручання у внутрішні справи України. Масова роздача російських паспортів українцям може призвести до того, про що і сказав Путін у своїй заяві – "захисту" співвітчизників. Для Кремля – кожен громадянин Росії апріорі православний, – підкреслює Дмитро Снєгирьов.

Про яку заяву Путіна йдеться? Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що створення ПЦУ не має ніякого стосунку до віри. Додавши, що ініціатори "нового церковного проекту в Україні" грубо втручаються у церковне життя. Відтак Росія готова "захищати" українських вірян. Раніше Володимир Путін уже заявляв про захист російськомовних українців в уже тепер окупованому Донбасі та анексованому Криму. З того часу тисячі українських військових загинули, а ще більше людей змушені були покинути свої домівки.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту