Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Путін оприлюднив деталі зустрічі з Макроном

Путін оприлюднив деталі зустрічі з Макроном

Президент Росії Володимир Путін зявив, що під час його зустрічі з очільником Франції Еммануелем Макроном Обговорювалася низка питань, зокрема, ситуацію, що склалася в результаті виходу США з угоди щодо Ірану, та спільну боротьбу країн з кіберзлочинністю.

Про це російський лідер заявив під час брифінгу за підсумками перемовин, пише ТАСС.

"Ми обмінялися думками про ситуацію, що склалася в результаті односторонніх дій США щодо виходу зі Спільного всеосяжного плану дій з іранської ядерної програми", – зауважив політик.

Крім того, російський президент підкреслив, що ще однією темою переговорів стала ситуація в Сирії.

Констатували, що необхідно і далі сприяти довгостроковому політичному врегулюванню. Дієздатність астанінського формату переговорів дає вагомий результат. Ми є готовими до контактів і з так званою малою групою: США, Великобританія, Франція, Йорданія, Саудівська Аравія. Звичайно, виходимо з того, що при цьому необхідно дотримуватися принципу поваги суверенітету. Наше пріоритетне завдання – запуск роботи Конституційного комітету для розробки конституційної реформи Сирійської Республіки, який повинен почати працювати під егідою ООН у Женеві, – додав лідер РФ.

За словами, господаря Кремля під час зустрічі з французьким колегою обговорювалась і спільна боротьба країн із кіберзлочинністю.

"Поговорили про спільну роботу в кіберпросторі, маючи на увазі дотримання загальноприйнятих норм міжнародного права, взаємних інтересів і, перш за все, боротьби зі злочинністю в кіберпросторі", – підкреслив Путін.

Також він подякував президенту Франції за переговори, які пройшли в дуже діловий і відкритій атмосфері та були вельми корисними.

Нагадаємо, що 24 травня до російського Санкт-Петербурга прибув президент Франції Еммануель Макрон, щоб взяти участь у Петербурзькому міжнародному економічному форумі. Однак перед цим відбулася зустріч Макрона з російським колегою Володимиром Путіним. До слова, після заходу французький лідер зауважив, що Париж визнає нову роль Росії у міжнародних відносинах, в тому числі на Близькому Сході.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту