Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Путін і Порошенко обговорили обмін утримуваними особами – Пєсков

Путін і Порошенко обговорили обмін утримуваними особами – Пєсков

Президенти України та Росії Петро Порошенко і Володимир Путін обговорили питання обміну утримуваними особами, підтвердив речник російського лідера Дмитро Пєсков 14 лютого. «Згадувалася тема необхідності продовження розпочатого до Нового року процесу обміну утримуваними особами.

Президенти України та Росії Петро Порошенко і Володимир Путін обговорили питання обміну утримуваними особами, підтвердив речник російського лідера Дмитро Пєсков 14 лютого.

«Згадувалася тема необхідності продовження розпочатого до Нового року процесу обміну утримуваними особами. Справді, президенти більш детально зупинилися на цій темі», – розповів Пєсков про телефонну розмову, яка відбулася 12 лютого.

Він також вказав, що розмова відбулася «з ініціативи Києва» і що президент України висловив Путіну співчуття через катастрофу літака Ан-148 у Підмосков’ї та заявив про готовність взаємодіяти для з’ясування причин катастрофи.

Літак Ан-148, на борту якого 11 лютого загинула 71 людина, був вироблений у Росії, але його технічна документація розроблена українськими авіабудівниками.

Українська сторона офіційно про розмову Порошенка й Путіна не повідомляла.

Після останнього обміну полоненими між українською стороною і підтримуваними Росією бойовиками президент Петро Порошенко заявив, що Україна не віддала жодного громадянина Росії. За його словами, їх мінятимуть на українців, які утримуються в Росії й анексованому нею Криму.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту