Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Путін і Меркель обговорили ситуацію в Сирії: деталі розмови

Путін і Меркель обговорили ситуацію в Сирії: деталі розмови

Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, щоб обговорити ситуацію у Сирії.

Про це пише прес-служба Кремля.

У документі ще раз повторюють позицію Путіна щодо ракетних атак США та їхніх союзників на Сирію, який називає це агресією.

Разом з цим Путін акцентував Меркель на важливості місії Організації із заборони хімічної зброї, щоб вона провела "ретельне і об'єктивне" розслідування.

Зазначимо, що інспектори ОЗХЗ вже другий день перебувають у Дамаску і чекають на дозвіл поїхати обстежити місце хіматаки. Минулого тижня російські військові вже побували у Думі до приїзду ОЗХЗ. Західні країни побоюються, що росіяни мали можливість підробити докази на місці, щоб запобігти місії ОЗХЗ встановити істину.

Нагадаємо, 14 квітня США, Великобританія та Франції здійснили військову операцію в Сирії у відповідь на хімічну атаку урядовими силами Башара Асада. У результаті було уражено об'єкти, що мають стосунок до програми сирійського уряду щодо використання хімічної зброї. Загиблих внаслідок операції немає, проте троє осіб отримали осколкові поранення.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту