Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Психолог розповіла, як застерегти дитину від поганого кола оточення

Як допомогти дитині не перетнути межу, що впливає на психічний стан підлітка та про що говорити батькам зі своїми дітьми – про це в прямому ефірі 24 каналу розповіла дитячий психолог, член Асоціації дитячих аналітичних психологів Катерина Гольцберг.

– Варто звертати увагу на соціальні контакти підлітка. Це можуть бути друзі реальні і віртуальні. Якщо дитина ні з ким не спілкується, просиджує весь день в Інтернеті, весь час декларує нелюбов до чогось –  це признак задуматися для батьків. Дитина повинна хотіти вчитися, любити. Інколи ми не помічаємо того, що відбувається з нашими дітьми в повсякденному житті.

– З дітьми дуже важливо говорити, розповідати їм про себе, про дитинство, про перше кохання, про свої переживання щодо якихось подій. Варто давати дітям приклад, бо у теперішній час, вони наслідують якихось міфічних персонажів.

– У суспільстві існує велика проблема. В психології є такий термін, як "аутоагресія", коли агресія направлена на себе. Це проявляється в тому, що людина травмує себе. Навіть пірсинг, татуювання – це також травмування себе, але соціально прийняте. Однак такі речі мають стати для батьків сигналом, що дитина отримує задоволення від цієї аутоагресії.

– Є чудовий серіал "13 причин чому", який мають переглянути всі батьки. Там дівчинка покінчила з собою і кожна серія пояснює, чому вона це зробила. Це і я сукупність обставин. Тобто, одна причина не може бути мотивом самогубства.

Більше – дивіться в інтерв'ю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту