Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Протистояння рейдерам: як підприємці повернули контроль над своїми фірмами

Власники сільськогосподарського товариства "Богданівське" та "Прилуцького ХПП" через суд повернули контроль над своїми підприємствами, який втратили його через рейдерів ще в 2013 році.

За інформацією деяких ЗМІ, до захоплення причетний Андрій Головач, колишній глава податкової міліції часів Януковича. Однак попри рішення суду, справжніх власників на територію не пропускала охорона з "тітушок".

"Мене було призначено директором компанії. Коли я приїхав у відповідне товариство нас зустріли озброєні люди. На лиці в них були маски. Вони почали погрожувати фізичною розправою", – директор СТОВ "Богданівське" Максим Пирожок.

Обурили дії тітушок і самих селян. За заявою сільського голови правоохоронці порушили кримінальні справи проти "тітушок"

Скерували відповідні звернення до нашої місцевої прокуратури і відповідно до прокуратури Чернігівської області на предмет встановлення цих фактів, а також надання відповідної оцінки, – голова Прилуцької райдержадміністрації Денис Росовський.

За словами господарів товариства, керівники призначені рейдери навмисно доводили підприємство до банкрутства.

Попереднє керівництво за останні роки довело підприємство до банкрутства. Було виведено на свої ж компанії мільйони гривень, просто з рахунків товариства. Було вкрадено дуже багато майна, а також великі заборгованості по заробітній платі, – зазначив Пирожок. 

Наразі товариство "Богданівське" повністю відновило свою роботу. Охорону підприємства забезпечує Департамент поліції охорони Нацполіціі, патрульні слідкують за порядком на вулицях села.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту