Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Просто і зі смаком: Ріанна здала в оренду свою затишну віллу – фото

Просто і зі смаком: Ріанна здала в оренду свою затишну віллу – фото

Барбадоська співачка Ріанна вирішила здавати в оренду одні зі своїх апартаментів у західному Голлівуді. Двоповерховий будиночок вражає своєю скромністю і відчуттям мінімалізму та смаку.

Про це пишуть в Hello Magazine.

Затишний будиночок в іспанському стилі складається з двох поверхів, всередині якого розташовані 4 окремі спальні, 4 ванні кімнати, кухня і вітальня. На території в 268 квадратних метрів також розташований гостьовий будиночок і басейн.

Як повідомляють у виданні, Ріанна придбала цю віллу за 2,75 мільйона доларів. А щоб пожити "в гостях" у Ріанни, доведеться викласти 16 500 доларів в місяць – така вартість орендної плати.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту