Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Прокуратура відкрила провадження за фактом стрілянини в Одесі

Прокуратура відкрила провадження за фактом стрілянини в Одесі

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом стрілянини в центрі Одеси. Як повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, справу відкрили за статтею «посягання на життя працівника правоохоронного органу».

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом стрілянини в центрі Одеси.

Як повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, справу відкрили за статтею «посягання на життя працівника правоохоронного органу».

Він також зазначив, що в приміщенні, де переховувався чоловік, котрий перебував у розшуку, виявлена велика кількість зброї.

За даними поліції, сьогодні на вулиці Новосельського під час затримання чоловік, який перебував у розшуку, почав чинити опір і відкрив по поліцейських вогонь з автоматичної вогнепальної зброї. За попередніми даними, внаслідок стрілянини поранені п’ятеро людей: троє правоохоронців, випадковий очевидець події, а також чоловік, який перебував в одному приміщенні з тим, хто стріляв.

Поліцейські застосували табельну вогнепальну зброю, внаслідок чого чоловік загинув.

У поліції додають, що в приміщенні, з якого велася стрілянина, поліцейські знайшли вхід у катакомби, де було виявлено цілий арсенал зброї. Зараз правоохоронці продовжують працювати на місці події.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту