Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Прокуратура США розслідує справу про домагання проти Сігала, який отримав посаду в МЗС Росії

Прокуратура США розслідує справу про домагання проти Сігала, який отримав посаду в МЗС Росії

Прокуратура Лос-Анджелеса повідомляє, що розслідує справу про сексуальні домагання, порушену проти американського актора Стівена Сігала, який тиждень тому отримав посаду в Міністерстві закордонних справ Росії і був призначений спецпредставником МЗС із російсько-американських гуманітарних зв'язків. У чому конкретно звинувачують актора, прокуратура Лос-Анджелеса не уточнює.

Прокуратура Лос-Анджелеса повідомляє, що розслідує справу про сексуальні домагання, порушену проти американського актора Стівена Сігала, який тиждень тому отримав посаду в Міністерстві закордонних справ Росії і був призначений спецпредставником МЗС із російсько-американських гуманітарних зв'язків.

У чому конкретно звинувачують актора, прокуратура Лос-Анджелеса не уточнює.

У січні поліція Лос-Анджелеса повідомляла, що почала розслідування щодо Сігала. Тоді кілька жінок звинуватили його в домаганнях. Сігал звинувачення заперечував.

Стівен Сігал отримав російське громадянство два роки тому. Паспорт йому видав особисто президент Росії Володимир Путін.

Колишній посол США в Росії Майкл Макфол назвав призначення актора «жестом відчаю».

Сігал був в числі запрошених на інавгурацію президента Росії Володимира Путіна в травні 2018 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту