Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

Продавати алкоголь у Києві вночі знову не можна - суд призупинив скасування заборони

Вищий господарський суд призупинив дію рішення Господарського суду Києва щодо скасування рішення Київської міськради про заборону продажу алкоголю в столиці після 23:00 Про це йдеться в ухвалі суду від 6 липня, передає "Новое время".

Читайте на УкропНьюс: СБУ не виявила криміналу в справі, через яку "погрожувала" авторам розслідування

Згідно з рішенням столичної влади від 22 вересня 2016 року, продаж слабоалкогольних напоїв та пива в магазинах і торгових мережах було заборонено з 23:00 до 10:00.

Читайте також на УкропNews: Як одіозний суддя часів Януковича безперешкодно втік за кордон

При цьому в закладах громадського харчування як і раніше можна було купити алкогольні напої.

У квітні 2017 року Господарський суд Києва зобов'язав міськраду скасувати рішення про заборону продажу на території міста алкоголю в нічний час.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту