Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Причиною аварії потягу на Тайвані стало перевищення швидкості

Причиною аварії потягу на Тайвані стало перевищення швидкості

Перевищення швидкості стало основною причиною аварії потягу на Тайвані минулої неділі, внаслідок якої загинули 18 людей.

Про це повідомила газета The China Post.

Аварія сталася на ділянці, де залізнична гілка робить вигин з радіусом дуги в 300 метрів. Швидкість руху там обмежена до 75 кілометрів на годину. Однак експрес в момент проходження небезпечного відрізку колії рухався зі швидкістю 140 кілометрів на годину.

Поки не встановлено, чому потяг не пригальмував на даному відрізку.

Слідчі допитують 48-річного машиніста, який отримав серйозні травми внаслідок аварії, але в понеділок прийшов до тями і був виписаний з палати інтенсивної терапії. Експерти з'ясовують, чому в поїзді була відключена захисна система, яка автоматично запобігає надмірному розгону.

Глава Управління залізниць Тайваню Лу Цзешень заявив про готовність подати у відставку у зв'язку з трагедією. Однак міністр транспорту і комунікацій Ю Хунмоу, як повідомляється, не прийняв відставку.

Нагадаємо, у неділю, 21 жовтня, на Тайвані зійшов з рейок пасажирський потяг Puyuma Express із 366 пасажирами. Кілька вагонів перекинулось, а 40 осіб опинилися під уламками поїзда.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту